Noszenie okularów korekcyjnych przy małej wadzie

Witam . Podczas badań wstępnych okulista wykrył u mnie wadę wzroku. Przepisał mi okulary -1.25 do noszenie na stałe. Czy to duża wada wzroku. cz muszę nosić okulary cały czas.

Aleksander Ropielewski

Nie jest to duża wada, jednak jeżeli okulista zalecił stałe noszenie okularów to konieczne jest ich noszenie na stałe.

Lek. Tomasz Budlewski

niezbyt duża, prosze postępowac zgodnie z zaleceniami lekarza.