Dobór szkieł korekcyjnych do czytania i pracy przy komputerze

Mam od m-ca swoje 1wsze szkła minus 2,25 i noszę je na okrągło.Dolegliwości nie mam,bardzo dobrze się w nich czuję.Ale w nich źle pracuje mi się przy komputerze ale już gazetę czyta ok.I do komputera i czytania zalecono mi zrobienie jeszcze szkieł minus 0,5 choć pani powiedziała, że może lepiej zacząć od minus 0,75.Od jednych lekarzy słyszę: 1.nosić tylko jedne okulary i oczy się przyzwyczają lub 2.do komputera powinnam mieć słabsze i wtedy będę miała komfort przy kompie, bo będzie tylko gorzej

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie polecam noszenie dwóch rodzajów szkieł w zależności od wykonywanej czynności. Zmniejszy to dyskomfort podczas pracy przy komputerze.