Opadanie powiek i niewyraźne widzenie przy jamistości rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym

Witam.Od 12 lat choruję na jamistość rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym.Zostało to potwierdzone licznymi badaniami w tym RM.Teraz po 12 latach zaczęły mi opadać powieki i niewyraźnie widzę.Konsultacja okulistyczna nie wykazuje chorób oczu. Lekarze rozkładają ręce twierdząc, że są bezradni i nie potrafią pomóc w jamistości. Czy opadanie powiek jest jej objawem? Kontrolny tomograf nie wykazuje jamistości. Nie mogę wykonać RM, gdyż mam neurostymul. rdzenia kręgowego. Gdzie można się leczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.