Opadanie powieki i zmęczenie

Witam! Od maja zaczela opadac mi powieka, czasem jak jestem zmeczona, wskutek stresu a najczęściej jak wychodzi słońce i ciśnienie idzie w górę, czasem boli mnie oczodół, we wrześniu wykonali mi badania rezonans nic nie wykazał, EMG nna miastenie ujemny, proba apokamnozy wątpliwa, proba polystagminowa dodatnia, będąc w szpitalu dowiedziałam się ze jestem w ciązy czy ma to wpływ na diagnostykę? Czy są jeszcze inne choroby powodujące opadanie głownie na zmiane ciśnienie -wzrost?

Próba miasteniczna nie zawsze jest dodatnia nawet jeśli pacjent ma miastenię, czasem dopiero SF pokzauje zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego. Ponieważ próba z polstygminą jest dodatnia, nie można wykluczyć miastenii, warto oznaczyć przeciwciała przeciwko receptorom acetylocholiny.
Badanie MRI należy natomiast rozszerzyć o opcję naczyniową tzw angio.