Zmniejszenie szpary oka lewego, opadanie powieki przy zmęczeniu

Od dwóch miesięcy zmniejszenie szpary oka lewego, opadanie powieki przy zmęczeniu, 4 krotne incydenty podwójnego widzenia, od 3 dni zniekształcenie obrazu przy patrzeniu w lewo i w prawo - patrząc jednym nawet lewym jest normalnie. Wykonane badania: CT głowy angio, MR głowy angio, MR kregosłupa szyjnego, doppler tętnic wewnątrz czaszkowych, rtg klatki piersiowej, próba masteniczna - wszystkie wyniki idealne. Jakie badania jeszcze wykonać by coś zdiagnozować?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza okulisty i lekarza neurologa, po badaniu i przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.