Jamistość rdzenia w odcinku piersiowym th7-th9 - czy to coś poważnego?

Witam . Mam 23 lata i wyniki rezonansu pokazały mi ze mam jamistosc rdzenia w odcinku piersiowym th7-th9 czy to poważne ?? Proszę o odpowiedz . Kobieta 23 lata

Jamistość rdzenia kręgowego to choroba neurologiczna, która znacząco obniża jakość życia chorych. Może bowiem doprowadzić m.in. do niedowładu kończyn czy zaburzeń połykania i mowy.