Opalanie w solarium po operacji zrostów na jelitach i usunięcia wyrostka

Witam serdecznie.Jestem półtora miesiąca po operacji zrostow na jelitach i usunięciu wyrostka laparoskopowo(wszy wyjeto 10dni po zabiegu .część nici jeszcze wychodzi przez pepek).czy po takim czasie można opalać się na solarium ?chodzi mi o opalanie raz w tygodniu i ja zawsze opalam się w podkoszulce.oraz po jakim czasie można ćwiczyć delikatnie bez brzuszków.z gory dziękuję.

Witam , jeśli chodzi o opalanie w solarium-to ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!! Jeśli chodzi o ćwiczenia - to proszę pytać operatora! z.żurawski