Operacja fundoplikacji Nissena wraz z amputacją pęcherzyka żółciowego

Witam! W tamtym roku 4 marca miałem wykonaną operację fundoplikację Nissena wraz z amputacją pęcherzyka żółciowego. Wszystko do tej pory było jak najbardziej ok. Jakieś 2 tygodnie temu zacząłem mieć posmak ropy w jamie ustnej. Na początku myślałem że pewnie leci mi jakiś ząb następnie posmak kwaśny i od 4 dni zgaga wróciła. Nie jest to taka zgaga jak przed operacją lecz dużo mniejsza. Czy istnieje możliwość że poluzowały mi się szwy? Leki takie jak Helicid i ipp nie pomagają mi. Proszę o odpo

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

mało prawdopodobne aby posmak ropy w ustach był spowodowany nawrotem przepukliny. Proponuję zgłosić się do lekarza aby sprawdzić co jest przyczyną.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko