Operacja laparoskopowa a wysiłek fizyczny i aktywność seksualna

Witam, 4 lipca tego roku miałam robioną laparoskopię drożności jajowodów. Proszę mi powiedzieć, kiedy możemy zacząć z mężem starania o dziecko i kiedy mogę zacząć pracować w gospodarstwie?

Pełen wysiłek fizyczny po tego typu zabiegu laparoskopowym dozwolony po miesiącu. Współżycie seksualne celem prokreacji po około 2-3 tygodniach od zabiegu.