Operacja na wielopoziomową dyskopatię po leczeniu osteoporozy

Sama w to nie wieżę, że pokonałam osteoporozę kręgosłupa, lecząc się 1 rok. W L 2 było -2,93 obecnie - 2,58; L 3 -2,75 obecnie -2,40; L 4 -2,66 obecnie -2,48. Oczywiście Tscore, a ja nadal nie wierzę w ten cud, brałam Ostemax 70 comfort, dieta, wapno, ćwiczenia, itp. Czy po takiej zmianie w moim kręgosłupie, mogę mieć operację na wielopoziomową dyskopatie od L3- S1.. wanda977@interia.pl Dziękuję.

Witam serdecznie. Oczywiście operacja jest możliwa. Warto jednak skonsultować się w tej sprawie z ortopedą lub neurochirurgiem.