Operacja narośli kolan a kolarstwo szosowe

Czy po operacji narośli przy nasad obu kolan bendę mógł chodzić?. Jak długo bendę musiał leżeć w szpitalu. Czy bendę mógł dalej jeździc w kolarstwie szosowym?
ponad rok temu

Oczywiście chodzić Pan będzie mógł. Hospitalizacja zapewne około 3-4 dni celem wykonania takiego zabiegu (oczywiście wszystko zależy od wielkości tych narośli, zasięgu operacji). Myślę, że nie będzie przeciwwskazań do dalszego uprawiania kolarstwa szosowego. Oczywiście o dalszym postępowaniu i trybie życia po tym zabiegu zadecyduje chirurg prowadzący Pana.