Operacja oka a zapalenie wątroby

Mam 43 lata dostałem skierowanie na operację oka i musiałem wykonać między innymi badanie na HBs i wyszło wirusowe zapalenie wątroby typu b wynik 97 lekarz rodzinny powiedział że mogę iść na operację i że to nic takiego po przeczytaniu w internecie o hbs byłem w szoku postanowiłem jeszcze raz zrobić babania na hbs i wynik potwierdzenie obecności antygenu hbs dodatni 99,8% jeszcze zrobiłem GOT (AST) WYNIK 29,0 GOT(ALT) WYNIK 52,0 w 2012 szczepiłem się na wzw typu b co mam dalej robić pozdra

Lek. Tomasz Budlewski

Więc tak, nie do końca rozumiem czy początkowo było oznaczane anty-HBs? czy antygen HBs? Jeżeli byłyby oba przeze mnie wymienione dodatnie to należy koniecznie udać się do lekarza chorób zakaźnych. Proponuję także pokazać wyniki lekarzowi rodzinnemu.