Operacja przepukliny pachwinowej a ryzyko niepłodności

mialem operacje przepukilny pachwinowej w maju w tamtym roku i boje sie ze jestem bezpłodny

Nie wiele ma to wspólnego z operacją. a na jakiej podstawie twierdzi Pan , że jest Pan bezpłodny??? O szczegóły proszę pytać operatora! zż

Nie ma powodu do obaw. Powikłania w postaci niepłodności po tego typu zabiegu praktycznie prawie że nie występują.