Ćwiczenia wytrzymałościowe po operacji przepukliny pachwinowej

witam, 20stycznia 2015 mialem operacje przepukliny pachwinowej lewostronnej prostej z uzyciem siatki metoda Lichtensteina, nic mnie nie boli i nie odczuwam rany, lekarz ktory po tygodniu sciagal mi szwy powiedzial ze po 3 tygodniach moge biegac i cwiczyc bez obciazenia. Czy po okresie 9tygodni moge zaczac stopniowo cwiczyc wytrzymalosciowo na silowni na lekkich ciezarach ? czy odczekac jeszcze jakis czas?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Przeszczep od żywego dawcy a przeszczep od osoby zmarłej

Czym różni się przeszczep od żywego dawcy od przeszczepienia organu od osoby zmarłej? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Lek. Anna Aseńko Chirurg
60 poziom zaufania

Witam,

zgadzam się jak najbardziej z lekarzem prowadzącym. Po miesiącu po zabiegu zalecam pacjentom powrót do aktywności zbliżonej do normalnej, tzn. z wyłączeniem dużych obciążeń, natomiast po okresie 3 miesięcy możliwa jest już pełna aktywność bez ograniczeń.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko

Chirurg i lekarz medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
0

Proszę pytać operatora , ja nie znam zakresu ani przebiegu operacji , nie moge więc się wypowiedzieć , zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty