Powrót do pełnej aktywności fizycznej po operacji przepukliny pachwinowej

witam, mam 27 lat. jestem tydzien po operacji przepukliny pachwinowej lewostronnej sp. Lichtensteina. od ponad 10 lat regularnie chodze na siłownie, do tego od roku doszło bieganie. zalezy mi jak najszybszym powrocie do aktywnosci fizycznej. po jakim czasie moge stopniowo zaczac cwiczenia na silowni?(wiadomo ze na poczatku lekkie ciezary). drugie pytanie czy są jakies srodki ktore przyspieszaja rehabilitację? zastanawiam sie nad zastosowaniem Deca Durabolin gdyz czesto bolą mnie tez stawy.

po jakim czasie moge stopniowo zaczac cwiczenia na silowni?(wiadomo ze na poczatku lekkie ciezary)
- po około miesiącu od zabiegu
drugie pytanie czy są jakies srodki ktore przyspieszaja rehabilitację? zastanawiam sie nad zastosowaniem Deca Durabolin gdyz czesto bolą mnie tez stawy.
- nie ma specjalnych środków, a preparat jak wyżej można stosować bez przeszkód