Operacja przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową TEP

- 17/09/2014 - operacja przepukliny pachwinowej met. laparoskopowa TEP -po ok. miesiącu wyczuwalna "kulka", wizyta u "zewnętrznego" chirurga - diagnoza nawrót przepukliny, wizyta u chirurga operującego - diagnoza-siatka trzyma, ocenę można przeprowadzić po 6 mies.. Nadal wyczuwam w pozycji stojącej "kulkę" i mam "dyskomfort" w pachwinie. Nie wiem komu wierzyć. Dziękuję za radę. Pozostaję z szacunkiem Jerzy (lat 63)

Witam Panie Jerzy. Rozsądek podpowiada - poczekać - kulka to najpewniej blizna. Na ponowną operację zbyt wcześnie - a nuż wszystko się znormalizuje - a najpewniej tak będzie.