Operacja usunięcia martwicy w stawie skokowym a leczenie zębów

Mam przewidziana operacje usunięcia martwicy w stawie skokowym na 29 lipca i masz chore przyzebie jestem w trakcie leczenia. Jednak do czasu operacji nie jestem w stanie wyleczyć wszystkich zębów. Czy to w jakiś sposób koliduje z operacja?

Proszę poinformować o tym fakcie lekarza prowadzącego lub chirurga, który będzie Panią operował, jeżeli oni nie będą mieli obiekcji, nie powinno to stanowić problemu. Oczywiście wszystko zależy od choroby jaką Pani leczy, dlatego proszę zasięgnąć opinii swojego dentysty.