Operacja usunięcia wyrostka a powrót do pracy

Witam mam pytanie bo miałem tydzień temu operację usunięcia wyrostka.I do pracy mam iść 18 września i moje pytanie polega na tym czy po tym czasie będę mógł dźwigać normalnie?np:pojemniki o wadze 30kg,50kg

Witam.
Jeśli operacja była klasyczna, można po miesiącu wrócić do pracy. Jednak z dźwiganiem radziłbym uważać przez pierwsze 3 miesiące. Podnosić stopniowo początkowo niewielkie ciężary, z czasem podnosząc cięższe. Jeśli była metodą laparoskopową to nie ma takich ograniczeń. Pozdrawiam i życzę zdrowia