Operacja wyłuszczenia mięśniaka

Miesiac temu mialam operacje wyluszczenia miesniaka.Wszystko pieknie sie goi na zewnatrz.Jest jedynie mikro dziurka po szwach.Czy po miesiacu od operacji moge juz wykonywac cwiczenia? Oczywiscie takie,ktore nie angazuja miesni brzucha.czy z medycznego punktu widzenia nie ma przeszkod?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pani, tylko niezbyt forsownychz że stopniowym zwiększaniem intensywności.
Pozdrawiam