Operacyjne leczenie padaczki

CZY W POLSCE DA SIE USUNAC NAPAD PADACZKOWY CZY TAKIE ZABIEGI SA MOZLIWE CZY TYLKO ZA GRANICA MAM DOSYC BRANIA LEKOW MAM JESZCZE NERWICE I Z TEGO MAM ATAKI I WYSZŁO MI W PRZESWIETLENIU KREGOSŁUPA PRZERWE W KREGU SZYJNYM I ZWYRODNIENIE CZY TO MOZE BYC PRZYCZYNA SKURCZU PRAWEJ REKI DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ

Owszem , jest możliwe leczenie operacyjne padaczki, w wybranych przypadkach ;
po przeanalizowaniu dotychczasowego przebiegu choroby i ocenie stanu Pacjenta
między innymi w klinice Neurochirurgii WUM , na ul. Banacha w Warszawie

Pozdrawiam