Opis badania MR kręgosłupa u 37-latki

Witam serdecznie, proszę o interpretacje wyniku. Opis badania MR kręgosłupa Zaburzenie uwodnienia krążków międzykręgowych L3-S1 z obniżeniem ich wysokości.Zaznaczone nierówności blaszek granicznych trzonów kręgów L2-L4 z ich miejscowym dotrzonowym odształceniem.Na poziomie L3/4 niewielka protruzja k. miedzykręgowego obustronnie dootworowa z ograniczeniem rezerwy przestrzennej otworów m.. od dołu, z niewielką przewagą po stronie prawej, z możliwym uciskiem korzeni nerwowych. itd..

Przykro mi, ale portal nie służy interpretacji wyników badań obrazowych.
należy je zestawić z obecnym stanem ogólnym pacjenta oraz znajomością historii choroby.
Proszę zatem zgłosić się do lekarza, który badanie zlecił i zna powyższe informacje.