Opis rezonansu magnetycznego piszczeli

Opis rezonansu magnetycznego : Zmiana mająca cechy włóknistego ubytku korowego (0,8 * 0,4 cm ) w tylnej części przynasady bliżej piszczeli. Ortopeda powiedział mi dzisiaj, że może być to torbiel ale nie ma pewności. Na kolejną wizytę muszę czekac kolejne miesiące a nadal nie wiem co jest. Mam 19 lat, chodzę do szkoły a kolano boli mnie od początku czerwca, kiedy podczas siadania usłyszałam trzask w nim i na drugi dzien pojawił sie ból nie do wytrzymania z wylądowaniem na pogotowiu i tak co tydz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się może na konsultację jeszcze do innego ortopedy. Niestety na podstawie opisu, bez badania ani obejrzenia RM trudno jest więcej doradzić.