Wynik MR kolana 26-letniej kobiety do analizy
Odebrałam wynik rezonansu kolana. Proszę o wyjaśnienie: Cechy przebytego złamania belczkowego na granicy nasady i przynasady kłykcia przyśrodkowego piszczeli. Łąkotka przyśrodkowa-pozioma szczelina w trzonie i rogu tylnym, róg przedni z obecnością zmian degeneracyjnych. Chciałam zapytać co to oznacza i jak się leczy? Zgóry dziekuję.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
Nie wiem jak się Pani czuję, czy kolano boli jednak opierając się na opisie NMR wymaga Pani artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu