Opis rezonansu magnetycznego stawu kolanowego
Opis Rezonansu Magnetycznego: Elementy kostne i chrząstki stawu kolanowego i rzepkowo udowego bez patologii. Niejednrorodny sygnał rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej z możliwością śródłąkotkową szczeliną pęknięcia. Łąkotka boczna bez zmian. Wiezadła krzyżowe i poboczne oraz aparat wyprostny nieuszkodzone. Przerostowe zmiany maziówkowe zachyłka nadrzepkowego. Nieznaczna ilość płynu w stawie kolanowym. Dół podkolanowy wolny. Czy to coś poważnego

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, opis wyniku nie wskazuje na żadną poważną patologię, jednakże uwidocznił możliwość uszkodzonia łąkotki przyśrodkowej. Zalecam wizytę u ortopedy celem konsultacji. Pozdrawiam