Opis USG ciąży i wskazania do powtórzenia bHCG

witam, przed wyjściem ze szpitala 12. 01.2015 miałam zrobione USG i oto wynik: ciąża pojedyńcza FHR( ). CRL -0,62 cm/6 3tc., GS- 1,82 cm/ 6 2 tc., YS prawidłowy. wczoraj byłam u Pani doktor mam iść do szpitala na 4 dni na badania bo we wcześniejszej placówce nie zrobili mi wszystkich wyników. Pani doktor powiedziała że musimy beta hcg powtórzyć czy to znaczy że z maluszkiem jest coś nie tak dodam że miałam delikatne plamienia a teraz zapalenie pochwy. proszę o poradę

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaki był poprzedni wynik beta hCG. Najpewniej kontrola jest wykonana w celu oceny wydolności hormonalnej łożyska. Na razie nie ma powodu do obaw.