Opisy badań serca 30-latki

Posiadam same opisy niestety , 29 zaczęłam dostawać bisocard 2,5 , piramil 5 mg , acard 75 , euthyrox25 ,glucophage 750 XR 29.05.2014 Rytm zatokowy zakłocenie 9 uV małe zanik lub zredukowany R w III nieprawidłowości załamka T w V3 rozważ niedokrwienie 30.05.2014 rytm: arytmia zatokowa zakłocenie 10 uV małe zanik lub zredukowany R w III nieprawidłowości załamka T w V3 rozważ niedokrwienie 17.06.2014 rytm zatokowy z niemiarowością zatokową,zmiany załamka T, możliwe niedokrwienie ściany przedniej

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować zaleconą terapię. W przypadku braku efektów lub nasilenia dolegliwości konieczna będzie wizyta kontrolna.