Opóźniająca się miesiączka przy tabletkach Sylvie30

Witam, brałam przez ok 7 miesięcy tabletki Sylwie30 i miesiączce z odstawienia tydzień, teraz spóźnia mi się miesiączka. Czułam ból jak przed planowaną miesiączką Śluz był biały, gęsty, lepki, i by go obserwować muszę siędzać do szyjki macicy. Obecnie jest go również mało ale wodnisty. Czy należy ufać obecnie temperaturze mierzonej w pochwie? Miesiączkę powinnam dostać 02.03 a stało się tak, ze przetarłam ręką pochwę, po trzymaniu członka. Test negatywny po 15 dniach od stosunku. Pomocy...

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

po antykoncepcji cykle mogą być nieregularne dlatego nie jest to powód do niepokoju. Równowaga hormonalna powinna zostać osiągnięta po 3 miesiącach od odstawienia hormonów.

Pozdrawiam.