Opóźnienie miesiączki a ucisk w obrębie piersi

Witam! mam 19 lat, od 4/5 dni przy ucisku jednego miejsca na prawej piersi odczuwam ból,jakby uczucie ściskania w piersi prawej, napięcie. Dodam że spóźnia mi się miesiączka i prawdopodobnie za kilka dni będę ją mieć ponieważ od wczoraj odczuwam już charakterystyczny ból w plecach. Chcę zapytać czy ten ból przy ucisku prawej piersi powinien mnie zaniepokoić? dodam że nie przeszkadza mi to w żadnych codziennych czynnościach

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli w czasie miesiączki ból nie ustąpi proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.