Opóźnienie miesiączki a zapalenie gardła

Witam. Mam pytanie ostatnio dostałam zapalenie gardła i lekarz przepisał mi antybiotyk po 4 (1-4.03) dniach go odstawiłam, miesiączkę powinnam dostać właśnie 4marca i do tej pory jej nie dostałam,zamiast tego mam dziwny biały śluz z pochwy.Dodam,że kilka dni przed miesiączką uprawiałam petting z chłopakiem,ale miałam na sobie ubranie a test ciążowy wyszedł negatywnie. Więc czy przez leki może mi się spóźnić okres czy może przez pieszczoty z chłopakiem. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Infekcja zarówno miejscowa jak i ogólnoustrojowa oraz stosowane leki mogą wpływać na opóźnienie miesiączki.