Opóźnienie okresu i twardy brzuch a wynik beta-HCG
Witam mam pytanie okres mialam 30 grudnia nastepny powinien byc ok 30 stycznia dzis jest 17 luty i nadal nie mam okresu.Test negatywny hcg 0,1 usg nic lekaz powiedzial ze moglam zajsc 01 03 lutego i dlatego nic nie widac?a brzuch mam twardy od dolu i wiekszy ciut prosze o pomoc

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie napisała Pani kiedy było wykonanie badanie poziomu beta-hCG z krwi. Jeśli jednak badanie było wykonane co najmniej 8 dni po stosunku do wynik jest jak najbardziej wiarygodny i wyklucza ciążę.