Opóźniona i zmieniona miesiączka i negatywne testy ciążowe

Witam. mam 20 lat od 2 lat mam regularnie okres cykl 28 dni,okres ok 5-6 dni.Ostatni stosunek miałam 7.12 ,bez zapieczpieczenia ale nie skonczyl we mnie wczesniej wyszedl, okres powinnam dostac9.12, nie było go wiec 13.12 zrobiłam test wyszedl negatywny, i okresu w końcu dostałam 18.12. niestety byla ona inna niz zwykle- skąpa , brzuch bolal mnie jak zwykle ale 2 dni byly obfite,kolejne 2 średnio a teraz brazowe plamienie. zrobilam wczoraj kolejny test i negatywny ale oba byly robione wieczorem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Aleksander Ropielewski

Przyczyną opóźnionej miesiączki nie jest ciąża. Odnośnie innych możliwych powodów opóźnionej miesiączki mam za mało danych aby móc udzielić jednoznacznej odpowiedzi.