Opóźniona i skrócona miesiączka, negatywny test ciążowy a ryzyko ciąży

Witam, j e gryzie mnie to jakis czas i chce wiedziec vzy ltos mial podobnie. Otoz w poprzednim miesiacu @ spozniala mi sieponad 2 tygodnie zrobilam test ale wyszedl negatywny, po kilku dniach przyszedl @ i trwal jakies 2 dni a pozniej brazowe plamienie.od czaau @ bola mnie piersi (zawsze po @ bol mijal), co godzine biegam do lazienki z pelnym oecherzem, jestem rozdrazniona, nie wiem czy zrobic ponownie test bo niby @ byla..s?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli wynik testu ciążowego był negatywny, to ryzyko ciąży jest bardzo niskie. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję powtórzenie testu. A propos objawów, to są one na tyle niecharakterystyczne, że ani nie potwierdzają ani nie wykluczają ciąży.