Opóźniona miesiączka a zaparcia i wzdęcia

Witam od 13 dni spóznia mi się miesiączka. Zrobiłam 2 testy ciążowe jeden 06.11 wieczorem i jeden dzisiaj 11.11 rano ale oba wyszły negatywnie. U ginekologa byłam 07.11 ale na usg ciąży nie było widać. Mam jednak objawy ciąży. Zaparcia, wzdęcia, ból podbrzusza i ukłucia w pochwie. Tak samo miałam przy pierwszej ciąży. Czy mogę być w ciąży? Dla czego testy i usg nic nie wykazują? A może za wcześnie na jej wykrycie? Jeżeli to nie ciąża to co to może być? Proszę o szybką odpowiedz pozdrawiam
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Badania krwi - hemoglobina

Hemoglobina jest podstawowym składnikiem krwinek czerwonych. Jest nie tylko barwnikiem nadający krwi czerwony kolor, ale pełni również ważną funkcją ? transportuje tlen do tkanek. Lekarz Łukasz Kowalski objaśnia szczegóły dotyczące badania hemoglobiny.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Jeśli 2 wykonane testy ciążowe są negatywne to ryzyko ciąży jest bardzo niskie. W celu 100% wykluczenia ciąży może Pani jednak wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi. Niestety Pani objawy nie pozwalają ciąży ani potwierdzić ani wykluczyć - opisane objawy są bowiem bardzo niecharakterystyczne. Jeśli ciąża zostanie wykluczona, najbardziej prawdopodobną przyczyną Pani dolegliwości będą problemy gastrologiczne.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty