Opryszczka na ustach i rumienie na ciele

Witam. Pojawiła się zwykła opryszczka na ustach. Jednak niepokoi mnie ze nastepnego dnia wystapily na ciele rozlegle rumienie czerwone bolace i swedzace z chropowata powierzchnia czy wirus Herpex simplex moze rozprzestrzenic sie na uda, plecy i katke piersiowa w tej postaci. Pozdrawiam i dziekuje z góry

Piotr Pilarski

Nie, nie jest to charakterystyczne dla HSV. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego celem zbadania zmian.

Pozdrawiam.