Opryszczka na ustach po seksie oralnym

Witam. Od pewnego czasu wraz z dziewczyną zabawiamy się trochę. Całowanie, pieszczoty i seks oralny (póki co tylko ja jej robię dobrze). Po seksie oralnym zawsze się całujemy. Ona zauważyła, że już któryś raz z kolei, po tym gdy robiłem jej dobrze a później całowałem w usta, po dniu, dwóch dniach pojawiała się u niej opryszczka na ustach. U mnie nie ma niczego takiego. Zastanawiamy się co może być tego powodem i jak rozwiązać ten problem. Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Wirus opryszczki jest bardzo "popularny" tzn ma go bardzo wiele osób. Czy ta opryszczka występowałą już wcześniej czy pojawiła się po raz pierwszy po seksie? Ogólnie proszę bardzo uważać, mając zmiany na ustach można je przenieść na narządy płciowe i wtedy sprwajest bardziej poważna... Można iść do lekarza i poprosić o kurację Heviranem, ale leczenie opryszczki ogólnie jest mało skuteczne...