Opuchlizna i ból kolana po treningu
Witam, w zeszłym tyg. na treningu kolano wygieło mi się w drugą stronę, mocno od razu spuchło i mocno bolało, w tej chwili czekam na usg, kolano jest nadal opuchniete chociaż już mniej, nie mogę wyprostować nogi z powodu bólu a przy zgieciu jest odczuwalny opór. Kolano czasem ucieknie przy chęci normalnego chodu. Jakiego urazu mogą to być objawy?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Joanna Pilarczyk Fizjoterapia
60 poziom zaufania
Przed zrobieniem jakichkolwiek badań nie da się spekulować jaki to może być uraz. Sugeruję poczekać na usg a w międzyczasie, żeby ulżyć sobie w bólu i obrzęku proponuję zimne okłady kilka razy dziennie po ok 5-7 minut.