Opuchlizna i ból żołędzi penisa

Witam, mam problem z członkiem. Od dwóch dni jest cały nabrzmiały, skóra jest bardzo napuchnięta, mam duże problemy z odciągnięciem jej, żołądź jest bardzo czerwony, gładki i taki "świecący", odczuwam przy tym ból żołędzia, czasami jest to bardziej pieczenie, a sama skóra swędzi. Co to może być? Nie mam teraz jak i kiedy udać się do jakiejś przychodni i zabiegać o lekarza specjalistę. Czy powinienem zastosować jakąś maść?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruje jednak wizytę u specjalisty, najlepiej urologa lub wenerologa oraz wykonanie badań w kierunku chorób przenoszonych droga płciową.
Pozdrawiam