Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Opuchlizna i drętwienie dłoni

Czy to moze bardzo zaszkodzić w funkcjonowaniu ręki? Witam Moja koleżanka wzięta igłę taka z apteki i kilka razy wbiła w nadgarstek najprawdopodobniej w nerw pośrodkowy i dłoń zaczęła jej sinieć chwilami...znaczy np przez godz ma siną a potem przez chwilę normalną, raz ma czucie raz nie, ból wiadomo i uczucie jakby coś w tej ręce i w nerwie miała. Dłoń jest napuchnięta i drętwieje chwilami. I ten ból wraz z utratą czucia idzie w górę do np łokcia i tam się utrzymuje przez jakiś.
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

"Funkcjonowanie ręki" jak to Pani pisze już jest zaburzone. Przez internet chce Pani leczyć koleżankę, zwłaszcza po urazie. Chyba oczywiste jest, że należy zgłosić się do lekarza.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0

Mogło dojść do uszkodzenia nerwu albo pęcherzyk powietrza uszkodził naczynie krwionośne. Proszę udać się do lekarza. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy