Opuchlizna mięśni w losowych miejscach na ciele

problem dotyczy miesni- puchna w losowych miejscach zawsze w okolicy stawo- nadgarstek, lokiec, kolano etc. ostatnio miesnie brzucha w gornej czesci. problem od okolo 2 lat. objawy wystapily po urodzeniu dziecka. od ostatnich 3 miesiecy co 2 dni opuchlizna wystepuje w losowych roznych czesciach. 2 dni temu kolano, dzis nadgarstek. lekarze w anglii przepisuja naproxen na zmiane z kodeina. bol mija, objawy wracaja blyskawicznie. prosze o pomoc, dziekuje, Monika

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest diagnostyka w kierunku reumatoidalnego zapalenia stawów. prosze koneicznie udać sie do lekarza reumatologa.