Opuchlizna sutka a zapalenie mięśnia

Witam, Od 2 tygodni spuchł mi lewy sutek i jest pod nim wyczuwalna twarda kulka. Byłem u lekarza, stwierdził że to zapalenie mięśnia, dostaję antybiotyk natomiast minął tydzień i żadnej poprawy. Mam 21 lat, ćwiczę na siłowni bez "sterydów". Nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Po usg lekarz stwierdził ze doły pachowe nie są powiększone, gruczoł także nie. Zaczynam się martwić bo ból nie ustępuje. Może błędna diagnoza? Jakieś wskazówki bardzo bym prosił o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza rodzinnego. Po ponownym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.