Bolesność pod żebrami a dreszcze

Witam. Od jakiegoś czasu dokucza mi tępy ból brzucha w miejscu pod żebrami. Czasem boli przez 2-3 godzin. Dziś jednak ból nie ustaje i trwa już od 2 dni nieprzerwanie. Nie jest ostry ale jest nieprzyjemny, czasem pojawią się dreszcze. Gdy położę się wyprostowana to boli nieco mniej, albo ból jest mniej wyczuwalny. Zaznaczę że bardzo intensywnie ćwiczę fitness zdrowe żywienie. Z takim bólem spotkałam się kiedyś gdy zaczynałam brać tabletki antykoncepcyjne, ale szybko to ustało. Proszę o radę.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie stwierdzić co jest powodem Pani dolegliwości i jedyne co mogę doradzić to kontakt z lekarzem a doraźnie zastosowanie leków rozkurczowych o ile nie ma Pani przeciwwskazań do ich stosowania.