Ból pod żebrami, zawroty głowy, uczucie ciągłego zmęczenia i dreszcze

Ból pod żebrami, zawroty głowy, uczucie ciągłego zmęczenia, dreszcze, zimne dłonie, ciągłe wzdęcia i gazy czego mogą być przyczyną? Dodam jeszcze że pół roku temu wykryto u mnie zapalenie żołądka wywołane bakterią helicobakter wtedy też miałam antybiotyk. Co może byc przyczyna złego samopoczucia i mimo zdrowej diety braku spadku wagi wręcz przeciwnie? (Ćwiczę i odzywam się zdrowo.)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, objawy są wskazaniem do wykonania dodatkowych badań takich jak USG jamy brzusznej i innych takich jak morfologia krwi i ewentualne skierowanie do specjalisty przez lekarza rodzinnego. Pozdrawiam