Opuchlizna w okolicy kostki i stopy po wstawieniu endoprotezy biodra

po wstawieniu endoprotezy lewego biodra jest lekka opuchlizna w okolicy kostki i stopy ale bólu operowanej nogi nie odczuwam natomiast prawa nie operowana bardzo mi dokucza mianowiceie okolica pachwiny oraz miesnia dwoglowego oraz leki bol stawu biodrowego czy tak ma byc cz jest cos nie tak z prawa noga z powazaniem marek

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. proszę zgłosić się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić przyczynę objawów.