Opuchlizna, zaczerwienienie z krostkami na brodzie

Mam opuchniętą czerwoną z krostkami na brodzie na powiekach i czole twarz .Jestem alergiczką i zmagam się z alergią od 2012 r.mam zrobione testy jestem pod opieką arelgologa..biorę od 19.09 leki Contrahist .Dalcin zużyłam 16 tabl 2 razy.w tyg.Metypred..a od 23.09 ..Clemastinum i dostałam zastrzyk Dexsawel..smaruję twarz maścią robioną w aptece ze skł.neomicinum.hydrocortizoni ol.ricini ,soil 3%Ac.borici i nadal jestem opuchnięta...co mam począć?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się ponownie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.