Opuchlizny po operacji wodniaka jądra

Witam odbyłem 3 miesiące temu operacje wodniaka jądra.Opuchlizna znacznie się pomniejszyła lecz jeszcze jadro po operacji jest większa od zdrowego .Gdy chodzę skaczę biegam nie czuje bólu,gdy dotykam tez nie mam dolegliwości lecz kiedy delikatnie przycisnę czuć lekki nie przyjemny ból.Moje pytanie jet dotyczące ćwiczenia czy mogę wykonywać ćwiczenia jak pompki podciągnięcia się na drążku ćwiczenia na brzuch?Dodam ze kiedy jest ciepło a skóra bardziej rozciągnięta przy dotyk jadra jest nie miły

Opisywane zmiany nie budzą niepokoju, są normalne po zabiegu. Nie ma przeciwwskazań do uprawiania sportu i proszę go nie unikać.