Opuchnięcie brzucha i lekkie krwawienie po laparoskopowym usunięciu jajowodów

Witam jestem po usunięcia jajowodow z wodniaki po obu stronach metoda laparaskopowa. Naciecia mam trzy bardziej po lewej stronie otóż proszę mi pomoc mam spuchniety brzuch cala lewa strone czy to normalne i po jakim czasie może zejść opuchlizna. I mam delikatne krwawienie. Nie mowiac o bolu przy kaszlu czy nawet sikaniu. A nie mowiac o wyproznieniu.. dodam ze jestem drugi dzień po operacji.

Robert Markowski Ginekologia

Dolegliwości bólowe są naturalną konsekwencją zabiegu. Jestem pewien, że nie wyjdzie Pani z oddziału jeśli coś będzie podejrzane. Proszę tylko szczerze opowiedzieć o swoich dolegliwościach.