Opuchnięte nogi przy stosowaniu leków Convelx i Chlorprothixen

Moja 15 letnia córka przyjmuje leki takie jak convulex 300 rano i wieczorem,chlorprothixen zentiva rano i wieczorem,hydroxyzinum w południe.Te leki bierze już od kilku miesięcy ale teraz ma opuchnięte nogi że kostek nie widać i bolą ją stawy palców co może być przyczyną,wyniki wątrobowe są prawidłowe.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzieć.