Opuchnięte stopy i dłonie

Dziś rano obudzilam Sie z opuchnietymi dloniami i trochę stopami. Nigdy tak wczesniej nie miałam.nie jestem w stanie zdjąć obrączki. Do dam ze przed południem dostalam miesiączki. Wczoraj miałam robiona tomografię komputerowa głowy na zatoki. Moje palce są tak spuchniete ze nie jestem w stanie ich do końca zgjac w pięść. Proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić co możę być przyczyną Pani dolegliwości, a ponieważ tempo ich wystąpienia jest duże to sugeruję szybki kontakt z lekarzem.