Osłabienie i biegunka podczas miesiączki

Witam. Tydzień temu dostalam okres lecz mniej więcej jeden dzień przed pojawily sie dziwne objawy takie jak biegunka oslabienie (36 stopni) chęć wymiotów ... najgorzej było po zjedzeniu czegoś ciężkiego. Okres trwal jakos 4 dno tak jak zawsze był taki jak zawsze. Minął już tydzień prawie od końca okresu ale objawy wymiotow się jeszcze nie skończyły choć zmniejszyly sie ... nie wiem czy jest to ciąża ale wiem ze gdy zaczął spóźniac mi sie okres to dostalam ogromnych stresów

Lek. Wojciech Zygmunt

W takiej sytuacji polecam pani wykonać test ciążowy. Wystąpienie okresu racze wyklucza ciążę, ale zdarzają się sytuacje, gdy może on występować jeszcze przez kilka miesięcy. Nasilona biegunka i wymioty może mieć charakter czynnościowy i być wywołana nasilonym stresem, jednak jeżeli nie ustąpi w przeciągu kolejnego tygodnia, to polecam udać się na wizytę u lekarza. Proszę pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu! Pozdrawiam i życzę zdrowia.