Osłabienie i mroczki przed oczami podczas masturbacji i wysiłku fizycznego

Witam. Mam 31 i jestem w udanym związku z kobietą. Jednak od czasu do czasu jak jestem w delegacji zdarza mi się masturbować. Jednak za każdym razem kiedy się masturbuje i podczas nawet lekkiego wysiłku fizycznego czy to bieganie czy siłownia czy basen, bardzo szybko robi mi się słabo, ciemno przed oczami serce to czuję jakby się zatrzymywało i po chwili wraca wszystko do normy. Wszelkie badania kardiologiczne wychodzą dobrze a ja jestem odsyłany z niczym. Co to może być??? Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu i przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Dzień dobry!

Proszę kontynuować diagnostykę medyczną. Jeśli kolejne badania potwierdzają Pana dobry stan zdrowia z perspektywy lekarza internisty, warto rozważyć, czy nie są to objawy o charakterze nerwicowym. W takiej sytuacji proszę skonsultować się np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!